Bayrak Üreten Firma

Bayrak Üretimi, firmamız konusunda geniş bir seçenek sunan bir bayrak firmasıdır. Bayrak imalatı yapan işletmemiz yüksek kaliteli özelleştirilebilir ve müşteri odaklı hizmet sunar. Bayrak üretimi yaptırmak isteyenler, Plan Bayrak firmamızdan ihtiyaçlarına en uygun çözümü bulabilirler.

Türkiye ve Tüm Dünya’ya bayrak üreten işletmemiz, müşterilerin istekleri doğrultusunda bayraklara isim, logo, sembol veya özel tasarımlar ekleyebilir. Bu sayede, bayraklar kişiselleştirilebilir ve siz müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına göre tasarlanıp imalatı yapılır. Ücretsiz tasarım, %100 müşteri memnuniyeti, 7/24 hizmet – Plan Bayrak

Firmamızın değişmez prensipleri güvenli alışveriş, daima kaliteli hizmet, zamanında teslim ve en uygun fiyat olmuştur.

Bayrak Üretimi, için (0553)532 34 57  numaralı telefonu arayabilir veya WhatsApp  uygulamamızdan hızlı sipariş verebilirsiniz.

Dijital Baskı, Bayrak İmalatıTürk Bayrağı İmalatı

Kumaş seçimi: Bayrak üretiminde kullanılan kumaş, özel olarak üretilen, dayanıklı ve kolay yıpranmayan bir kumaştır. Bu kumaş, genellikle polyester veya saten kumaştan yapılır.

Kumaş kesimi: Kumaşın ölçüleri, bayrak ölçülerine göre kesilir.

Kumaş baskısı: Kumaşa, bayrak tasarımı basılır. Baskı işlemi, genellikle dijital baskı veya serigrafi baskı yöntemiyle yapılır.

Dikişi: Kumaş, bayrak şeklinde dikilir.

Paketleme: Bayrak, uygun bir şekilde paketlenir ve kullanıma hazır hale getirilir.

Bayrak üretimi, genellikle el işçiliği ile yapılır. Ancak son yıllarda, makine ile üretim de yaygınlaşmıştır.

Plan Bayrak, bayrak üretiminde yüksek kalite standartlarına uymaktayız. Şirketimiz, kullandığı malzemeler ve üretim süreci ile müşterilerine kaliteli ve dayanıklı bayraklar sunmaktadır.

YouTube video

YouTube video

YouTube video

YouTube video

Bayrak Üreten Firmamız, Plan Bayrak, İstanbul bölgesinde ve Tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

7/24 hizmet, En Uygun Fiyatlar, İstanbul Bayrak İmalatı, Plan Bayrak’da

× Whatsapp Sipariş Hattı
Hemen Sipariş Verin