Makam Bayrak

Makam Bayrak, genellikle ülkenin veya bölgenin resmi sembolünü içeren ve yönetim görevlisinin makamını gösteren bayraklardır. Bu bayraklar, genellikle ülkenin veya bölgenin resmi törenlerinde, protokollerinde ve resmi ziyaretlerinde kullanılır.

Makam Bayrağı, ülkenin veya bölgenin resmi protokollerine uygun olarak yapılır ve Özel şirkelerin, makam odalarınada özel logolu olarakda makam bayrağı üretimi yapılır, yanında ise Makam Türk Bayrağı, bulundurulması da makama ayrı bir ağırlık kazandırır.

Makam bayrakları, özel bir işleme ve tasarıma sahip olmaları nedeniyle, özel bir şekilde imal edilirler. Bu bayraklar, daha yüksek kalitede malzeme ve işçilik gerektirir. Makam bayrağı imalatı, resmi kurumların çok daha fazla talep ettiği bayrak türleri arasında yer alıyor. Makam bayrağına ihtiyaç duyan firmalar güvenilir kurumsal firmalardan makam bayrak çeşitlerini temin edebilirler.

Makam Bayrağı Özellikleri;

Makam Bayrağı, Saten Kumaşa, Telalı veya Asetatlı olarak üretimi yapılır. Makam bayraklarının boyutları, genellikle bayrağın genişliği ve uzunluğu olarak ifade edilir. Makam Bayrağının, uzunluğu 150 cm genişliği 100 cm’dir.  Ancak, bazı ülkelerin veya kurumların kendi standartları ve ölçüleri de olabilir.

Krom Direkli veya Prinç (Sarı Kaplama) Direkli olarak müşterilerimize sunulur. Direk Boyu standart 245 cm’dir. 225 cm olarakda stoklarımızda mevcuttur.

Makam bayrakları, kullanım alanları Yönetici odaları, genel müdürlükler, mahkemeler, üniversiteler, valilikler, Emniyet Müdürlükleri, Türk Silahlı Kuvvetleri, Belediye Başkanlıkları, Müsteşarlıklar, Bakanlıklar, Başbakanlık, Türkiye Büyük Millet Meclisi ve Cumhurbaşkanlıklarında kullanılır. Makamının vazgeçilmezi olan makam bayrakları, son derece gösterişli olmasıyla birlikte yanında Türk bayrağı bulunduğu için özel kurum bayraklarında ay ve yıldız kullanılmaz.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kaliteli hizmet, %100 müşteri memnuniyeti, güvenli alışveriş, zamanında teslim ve uygun fiyatlar olmuştur.

Makam bayrak, siparişi için (0553)532 34 57 numaralı telefonu arayabilir veya WhatsApp uygulamamızdan hızlı sipariş verebilirsiniz.

Makam Bayrağı
Ofis Bayrağı
Makam Bayrak İmalatı

YouTube video

Türkiye’nin Bayrakçısı, Makam Bayrak, Plan Bayrak, İstanbul bölgesinde ve Tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.

7/24 hizmet Makam Bayrak İmalatında.

× Whatsapp Sipariş Hattı
Hemen Sipariş Verin