Damla Bayrak

Damla bayrak, daha çok plajlarda, işletme önlerinde ve fuar etkinliklerinde kullanılan bir bayrak türüdür.

Damla Bayrak, ile Kalite Ve Şıklığı Bir Arada Yaşayın, Özel Tasarım Seçenekleriyle Damla Bayraklarımız Her Alanda Göz Kamaştırıyor.

Kullanım Alanları:
Plaj bayrakları fuar, toplantı, organizasyonlarda , açık veya kapalı alanlar da kullanıma uygundur. Plaj bayrakları zaman içinde kullanım alanı dışında da firmaların kurumsal kimlik ve imajlarını yansıtan bir araç olarak kullanılmaya başlanmıştır. Bu ürün olta bayrak, yelken bayrak , dubalı bayrak ve reklam bayrağı olarak anılmaktadır.

Ürün Çeşitleri:
Small : bayrak ebadı 80×170 cm olup aparat boyu 2,80 mt
Medium : bayrak ebadı 120×250 cm olup aparat boyu 3,70 mt
Large : bayrak ebadı 150×315 cm olup aparat boyu 5,00 mt dir.

Teknik Malzeme Bilgisi:
Tek kat tek taraflı raşel kumaşa baskı tekniği uygulanmaktadır. Alt aksan 20 lt- 32 lt ve 50 lt duba, Metal taban, Kauçuk taban, Metal Saplama, Beton ayak

Plan Bayrak, olarak Damla Bayrak, ve Fiyatları, Damla bayrak ölçüleri, damla bayrak imalatı hakkında bilgi için  için (0553)532 34 57 numaralı telefonu arayabilir veya WhatsApp uygulamamızdan hızlı sipariş verebilirsiniz.

Damla Bayrak Fiyatı, Birim Fiyatı : ……TL + Kdv’dir. Güncel fiyat bilgisi için (0553)532 34 57 numaralı telefonu arayabilir veya  WhatsApp uygulamamızdan fiyat bilgisi ve hızlı sipariş verebilirsiniz.

Damla Bayrak, en uygun indirimli fiyatlara, İstanbul bölgesi ve Tüm Türkiye’ye gönderim yapmaktayız.
7/24 hizmet Damla Bayrak İmalatı, Plan Bayrak’da.
× Whatsapp Sipariş Hattı
Hemen Sipariş Verin