Masa bayrağı, genellikle ülkelerin, şirketlerin veya kuruluşların logosu, arması veya rengi olarak tasarım edilmiş, küçük bir bayraktır. Bu bayraklar, genellikle masaların veya ofislerin üzerine konulur ve o kuruluşun temsil edildiği bir yer olarak düşünülür. Masa bayrağı, kuruluşun kimliğini ve kültürünü yansıtır ve aynı zamanda bir takım özel anlamlar taşıyabilir. Örneğin, bir diplomatik misyonun masa bayrağı, o ülkenin resmi sembollerini ve renklerini içerebilir ve bir ülkenin yabancı bir ülkedeki temsilciliğinde kullanılır.

Ofislerin ve makam odalarının büyüklüğüne göre yerleştirilen, vazgeçilmez mobilyalar niteliğindeki masaların üzerindeki kalem, sumen, ajanda ve takvim gibi masaüstü eşyaların yanında dikey olarak direk üzerinde duran masa bayrağı baskı çeşitleri, müşterilerin isteğine göre farklılık arz etmektedir.

Empirme baskı, serigraf veya dijital baskı yöntemleriyle, zemin renginin üzerine fon olarak işlenen sembollerin ne olacağı, hazırlanan kurum veya kuruluşun amblemine göre değişmektedir. Genelde her kuruluş tarafından istenen ilk masa bayrağı Türk masa bayrağıdır. Buna ek olarak özel firma masa bayrakları ve yabancı ülkelerin masa bayrakları da tercih edilmektedir.

Bakanlıkların, genel müdürlüklerin, holdinglerin, şirketlerin, vakıfların, derneklerin, sivil toplum örgütlerinin, meslek örgütlerinin, esnaf odalarının, birliklerin ve diğer tüm kuruluşların logoları, masa bayraklarına kalite standartlarına göre baskı olarak işlenir.

Masa Bayrağı, siparişi için kaliteyi uygun fiyatlarla (0553)532 34 57 numaralı telefonu arayabilir veya WhatsApp uygulamamızdan hızlı sipariş verebilirsiniz.

× Whatsapp Sipariş Hattı
Hemen Sipariş Verin