Masa bayrağı, genellikle ülkelerin, şirketlerin veya kuruluşların logosu, arması veya rengi olarak tasarım edilmiş, küçük bir bayraktır. Bu bayraklar, genellikle masaların veya ofislerin üzerine konulur kuruluşu temsil eder ve ofisinize, makamınıza ayrı bir hava güzellik ve özel anlam katar. 

Masa bayrağı, kuruluşun kimliğini ve kültürünü yansıtır ve aynı zamanda bir takım özel anlamlar taşır. Genelde her kuruluş tarafından istenen Masa Bayrağı Türk Masa Bayrağı’dır. Buna ek olarak özel firma masa bayrakları, ve yabancı ülkelerin masa bayrakları olarak tercih edilmektedir.

Masa Bayrağı; 15×22.5 cm Saten Kumaş Çift Katlı Çift Taraf Baskılı, kenarları ısı kesim tekniğiyle üretimi yapılır.

Masa Bayrağı Direği; Krom veya Sarı renk seçeneğiyle Tekli, 2’li, 3’lü, 4’lü ve 5’li direk şeklindedir.

Bakanlıkların, genel müdürlüklerin, holdinglerin, şirketlerin, vakıfların, derneklerin, sivil toplum örgütlerinin, meslek örgütlerinin, esnaf odalarının, birliklerin ve diğer tüm kuruluşların logoları, kalite standartlarına göre baskı olarak işlenir. Örneğin, bir diplomatik misyonun masa bayrağı, o ülkenin resmi sembollerini ve renklerini içerebilir ve bir ülkenin yabancı bir ülkedeki temsilciliğinde kullanılır.

Masa Bayrağı, siparişi için kaliteyi uygun fiyatlarla (0553)532 34 57 numaralı telefonu arayabilir veya WhatsApp uygulamamızdan hızlı sipariş verebilirsiniz.

Masa Bayrağı - Masa Bayrağı Çeşitleri

Masa Bayrağı Çeşitleri, Firmamız İstanbul bölgesinde ve Tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.
7/24 hizmet, En Uygun Fiyatlar, Masa Bayrağı İmalatı, Plan Bayrak’da.
Masa Bayrağı Üreten Firmamıza Sizleride Bekleriz…
× Whatsapp Sipariş Hattı
Hemen Sipariş Verin