Tören Bayrağı - Tören Flaması - Sancak

Tören Bayrağı - Tören Flaması

Tören bayrağı, özel etkinlikler, askeri törenler, spor müsabakaları ve ulusal kutlamalar gibi önemli anlarda kullanılan özel bayraklardır. Tören bayrakları, özel günlerin önemini ve ulusal gururu vurgulamak için kullanılır.

Tören Bayrağı, ilkokullarda, liselerde, törenlerde ve resmi geçitlerde, milli bayramlarda okulların kullandığı Milli Eğitim müfredatına uygun bayrak çeşitleridir. 100×150 cm Bayrağı ve 260 cm Ahşap Direği, hem Tük bayrağı hemde okul flaması; özel olarak müfredata uygun üretilmektedir.

Tören Flaması, genellikle tören sırasında dikilir veya taşınır. Taşıma ise, bayrağı taşıyacak kişi bayrak direğini hamail kemeri yardımıyla beline sabitleyerek taşımaktadır.

Tören bayrakları, farklı boyutlarda ve tasarımlarda da üretilebilir, böylece her türlü etkinlik için uygun bir seçenek bulmak mümkündür. Özel olarak tasarlanmış bayrak siparişi de verilebilir.

Tören Bayrağı, siparişi için (0553)532 34 57 numaralı telefonu arayabilir veya WhatsApp uygulamamızdan hızlı sipariş verebilirsiniz.

Tören Bayrağı

Tören Flaması

Tören Bayrağı, siparişi en uygun fiyatlara Plan Bayrak firmamızdan hızlı ve güvenle sipariş verebilirsiniz.

İstanbul Bölgesinde ve Tüm Türkiye’ye gönderim yapmaktayız.

7/24 hizmet Tören Bayrağı İmalatı, Plan Bayrak’da.
× Whatsapp Sipariş Hattı
Hemen Sipariş Verin