Bayrak Direkleri

Bayrak direği fiyatları araştırmasının dışında bayrak direğine uygun bayrak seçimi de en çok merak edilen konular arasındadır. Dediğimiz gibi Türk bayrağı belirli kanunlar ile farklı ölçülere sahip olmaktadır. Belirtilen bu kanunlar dışında ekstra bir ölçü uygulamak mümkün değildir.

Türk bayrağı için seçilecek olan bayrak direği içinde bazı düzenlemeler getirilmiştir. Yani küçük bir bayrak için tercih edilecek olan bayrak direği boyutu büyük bir bayrak için tercih edilecek olan bayrak direği boyutuna göre farklı olacaktır. Bu boyutların hesaplamalarını sipariş vereceğiniz firmanın doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.  Bayrak direğinin boyuna uygun bayrak seçmek bu sebep ile önem arz eder.

Bayrak direği siparişi vereceğiniz firma Muhtemelen bayrak siparişi vereceğiniz firma olacaktır. Firma ile görüşmeleri de gerçekleştirirken taleplerimizi toplu bir şekilde gerçekleştirmeniz fiyatlar konusunda daha uygun teklifler almanıza yardımcı olacaktır.

Bayrağı hangi alan için hangi sebeple istediğinizi belirtmenizin ardından bayrak borusu tercih edilir. Daha sonrasında bayrağı göndere çekeceğiniz alan bilgilerini vererek uygun bir bayrak direği siparişe verebilmeniz mümkündür.

Sarı Makam Bayrak Direği
Krom Makam Bayrak Direği
× Whatsapp Sipariş Hattı
Hemen Sipariş Verin