Kırlangıç bayrakları, Özellikle Saten veya Raşel kumaş, plastik borusu ve asma ipiyle üretilir. Kırlangıç bayrak çeşitleri, üçgen kesim, düz kesim seçenekleri mevcuttur.  Kırlangıç bayrakları, genellikle, etkinlikler, protestolar veya özel günler için kullanılır. Kırlangıç bayrakları, aynı zamanda, bir takım veya bir organizasyonun sembolü olarak da kullanılabilir. Kırlangıç bayrakları, genellikle, bir direğe veya bir dalın üzerine asılır veya elle tutularak taşınabilir.

Genellikle reklam ve gösterim amaçlı kullanılan kırlangıç bayraklar, parlak saten kumaştan yapılır ve binaların iç dekorasyonunda kullanılır. Çeşitli fuarlar, etkinlikler, açılışlar, kongreler ve seminerlerde, duvarları, kürsüyü, sahneyi veya masaları süslemek amacıyla, davet sahibi organizasyonun ve toplantının amacının yansıtıldığı bayraklar olarak mesaj niteliği de taşımaktadır. Tüm davetlilerin nerede bulunduklarını açıklayan en güzel semboldür.

Kırlangıç flama bayrak, siparişi için (0553)532 34 57 numaralı telefonu arayabilir veya WhatsApp uygulamamızdan hızlı sipariş verebilirsiniz.

Kırlangıç Bayrak Kırlangıç Flama Bayrak
Kırlangıç Bayrak, Sivriuç Flama Kırlangıç Flama Bayrak Çeşitleri
× Whatsapp Sipariş Hattı
Hemen Sipariş Verin