İyi Parti Bayrağı

İyi Parti Bayrağı, 2017 yılında kurulan İyi Parti’nin resmi bayrağıdır. Bayrak, mavi zemin üzerine beyaz bir hilal ve yıldız sembolü içerir. Mavi renk gökyüzünü ve umudu, beyaz hilal ve yıldız ise Türk milletinin bağımsızlığını ve İslam dinine bağlılığını temsil eder.

İyi Parti bayrağı ilk olarak 2017 yılında kabul edilmiş ve o zamandan beri partinin resmi bayrağı olarak kullanılmaktadır.

Bayrak, istediğiniz ebatlarda polyester raşel veya saten kumaştan üretilir.

İyi Parti bayrağı, parti üyeleri tarafından ve partiye yakın olan kişiler tarafından kullanılır.

Bayrak, mitinglerde, gösterilerde ve diğer siyasi etkinliklerde kullanılır.

Plan Bayrak, firmamız konusunda geniş bir seçenek sunan bir bayrak firmasıdır. Bayrak imalatı yapan işletmemiz yüksek kaliteli özelleştirilebilir ve müşteri odaklı hizmet sunar. İyi Bayrağı imalatı, yaptırmak isteyenler Plan Bayrak firmamızdan ihtiyaçlarına en uygun çözümü bulabilirler.

Türkiye ve Tüm Dünya’ya bayrak üreten işletmemiz, müşterilerin istekleri doğrultusunda bayraklara isim, logo, sembol veya özel tasarımlar ekleyebilir. Bu sayede, bayraklar kişiselleştirilebilir ve siz müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına göre tasarlanıp imalatı yapılır. Ücretsiz tasarım, %100 müşteri memnuniyeti, 7/24 hizmet – Plan Bayrak

Firmamızın değişmez prensipleri güvenli alışveriş, daima kaliteli hizmet, zamanında teslim ve en uygun fiyat olmuştur.

İyi Parti Bayrağı, siparişi için, (0553)532 34 57 numaralı telefonu arayabilir veya  WhatsApp  uygulamamızdan hızlı sipariş verebilirsiniz.

İYİ Parti BayrağıİYİ Parti Bayrağı

 

İYİ Parti Bayrağı

İyi Parti İpe Dizili Bayrak

İYİ Parti Bayrağı

İyi Partisi Bayrağı, Plan Bayrak, İstanbul Bölgesinde ve Tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.

7/24 hizmet, En Uygun Fiyatlar, İyi Bayrağı İmalatı, Plan Bayrak’da

Bayrak Üreten Firmamıza Sizleride Bekleriz…!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

× Whatsapp Sipariş Hattı
Hemen Sipariş Verin