MHP Parti Bayrağı

MHP bayrağı, Türkiye’nin en köklü siyasi partilerinden biri olan Milliyetçi Hareket Partisi’nin resmi bayrağıdır. Bayrak, üç hilal ve bozkurt figürlü kırmızı bir zemin üzerine beyaz bir hilal ve yıldız içerir. Kırmızı renk şehitlerin kanını, üç hilal İslam’ın üç temel ilkesini (iman, ibadet, ahlak), bozkurt ise Türk milletinin gücünü ve cesaretini temsil eder. Beyaz hilal ve yıldız ise Türk milletinin bağımsızlığını ve İslam dinine bağlılığını temsil eder.

MHP bayrağı ilk olarak 1969 yılında kabul edilmiş ve o zamandan beri partinin resmi bayrağı olarak kullanılmaktadır.

Bayrak, istediğiniz boy ve ebatlarda polyester raşel veya saten kumaştan üretilir.

MHP bayrağı, parti üyeleri tarafından ve partiye yakın olan kişiler tarafından kullanılır.

Bayrak, mitinglerde, gösterilerde ve diğer siyasi etkinliklerde kullanılır.

Plan Bayrak, firmamız konusunda geniş bir seçenek sunan bir bayrak firmasıdır. Bayrak imalatı yapan işletmemiz yüksek kaliteli özelleştirilebilir ve müşteri odaklı hizmet sunar. MHP Bayrağı imalatı, yaptırmak isteyenler Plan Bayrak firmamızdan ihtiyaçlarına en uygun çözümü bulabilirler.

Türkiye ve Tüm Dünya’ya bayrak üreten işletmemiz, müşterilerin istekleri doğrultusunda bayraklara isim, logo, sembol veya özel tasarımlar ekleyebilir. Bu sayede, bayraklar kişiselleştirilebilir ve siz müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına göre tasarlanıp imalatı yapılır. Ücretsiz tasarım, %100 müşteri memnuniyeti, 7/24 hizmet – Plan Bayrak

Firmamızın değişmez prensipleri güvenli alışveriş, daima kaliteli hizmet, zamanında teslim ve en uygun fiyat olmuştur.

MHP Parti Bayrağı, siparişi için, (0553)532 34 57 numaralı telefonu arayabilir veya  WhatsApp  uygulamamızdan hızlı sipariş verebilirsiniz.

MHP Bayrağı

MHP Bayrağı

 

Mhp BayrağıMhp Bayrağı
Milliyetçi Hareket BayrağıMilliyetçi Hareket Bayrağı

Milliyetçi Hareket Partisi Bayrağı, Plan Bayrak, İstanbul Bölgesinde ve Tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.

7/24 hizmet, En Uygun Fiyatlar, MHP Bayrağı İmalatı, Plan Bayrak’da

Bayrak Üreten Firmamıza Sizleride Bekleriz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

× Whatsapp Sipariş Hattı
Hemen Sipariş Verin