Ürdün Bayrağı

Ürdün bayrağı yatay olarak üç eşit şeritten oluşan bir tasarıma sahiptir: üstte kırmızı, ortada beyaz ve altta siyah renkler bulunur. Beyaz şeridin ortasında yedi noktalı bir yıldız bulunmaktadır. Kırmızı şerit, Ürdün’ün bağımsızlığını ve devletin gücünü simgeler. Beyaz şerit, barış ve istikrarı temsil ederken, siyah şerit ise geçmişi, geçmişteki zorlukları ve kalkınmayı sembolize eder. Yedi noktalı yıldız, Arap Birliği’nin yedi üyesini temsil etmektedir. Bu bayrak, Ürdün’ün tarihini, kültürünü ve değerlerini simgeler.

Plan Bayrak, firmamız konusunda geniş bir seçenek sunan bir bayrak firmasıdır. Bayrak imalatı yapan işletmemiz yüksek kaliteli özelleştirilebilir ve müşteri odaklı hizmet sunar. Bayrak imalatı yaptırmak isteyenler, Plan Bayrak firmamızdan ihtiyaçlarına en uygun çözümü bulabilirler.

Türkiye ve Tüm Dünya’ya bayrak üreten işletmemiz, müşterilerin istekleri doğrultusunda bayraklara isim, logo, sembol veya özel tasarımlar ekleyebilir. Bu sayede, bayraklar kişiselleştirilebilir ve siz müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına göre tasarlanıp imalatı yapılır. Ücretsiz tasarım, %100 müşteri memnuniyeti, 7/24 hizmet – Plan Bayrak

Firmamızın değişmez prensipleri güvenli alışveriş, daima kaliteli hizmet, zamanında teslim ve en uygun fiyat olmuştur.

Ürdün Bayrağı, sipariş için, (0553)532 34 57 numaralı telefonu arayabilir veya  WhatsApp uygulamamızdan hızlı sipariş verebilirsiniz.

Ürdün Bayrağı

Ürdün Bayrağı Firması, Plan Bayrak, Ürdün Bölgesinde ve Tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.

7/24 hizmet, En Uygun Fiyatlar, Ürdün Bayrağı İmalatı, Plan Bayrak’da

Bayrak Üreten Firmamıza Sizleride Bekleriz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

× Whatsapp Sipariş Hattı
Hemen Sipariş Verin