Ak Parti Bayrağı

Ak Parti Bayrağı, Türkiye’nin siyasi partilerinden biri olan Ak Parti’nin resmi bayrağıdır. Bayrak, yeşil zemin üzerine beyaz hilal ve yıldız sembolü içerir. Yeşil renk İslam’ı, beyaz hilal ve yıldız ise Osmanlı İmparatorluğu’nu ve Türk milletinin bağımsızlığını temsil eder. Ak Parti bayrağı ilk olarak 2001 yılında kabul edilmiş ve o zamandan beri partinin resmi bayrağı olarak kullanılmaktadır.

Plan Bayrak, firmamız konusunda geniş bir seçenek sunan bir bayrak firmasıdır. Bayrak imalatı yapan işletmemiz yüksek kaliteli özelleştirilebilir ve müşteri odaklı hizmet sunar. Ak Parti Bayrağı imalatı, yaptırmak isteyenler Plan Bayrak firmamızdan ihtiyaçlarına en uygun çözümü bulabilirler.

Türkiye ve Tüm Dünya’ya bayrak üreten işletmemiz, müşterilerin istekleri doğrultusunda bayraklara isim, logo, sembol veya özel tasarımlar ekleyebilir. Bu sayede, bayraklar kişiselleştirilebilir ve siz müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına göre tasarlanıp imalatı yapılır. Ücretsiz tasarım, %100 müşteri memnuniyeti, 7/24 hizmet – Plan Bayrak

Firmamızın değişmez prensipleri güvenli alışveriş, daima kaliteli hizmet, zamanında teslim ve en uygun fiyat olmuştur.

Ak Parti Bayrağı, siparişi için, (0553)532 34 57 numaralı telefonu arayabilir veya  WhatsApp uygulamamızdan hızlı sipariş verebilirsiniz.

Ak Parti

Ak Parti Bayrağı

Ak Parti Bayrağı

Ak Parti Bayrağı

Ak Parti Bayrağı

Ak Parti BayrağıAk Parti BayrağıAk Parti Bayrağı

Ak Parti Bayrağı

Ak Parti Bayrağı

Ak Parti Bayrağı, Plan Bayrak, İstanbul Bölgesinde ve Tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.

7/24 hizmet, En Uygun Fiyatlar, Ak Parti Bayrağı İmalatı, Plan Bayrak’da

Bayrak Üreten Firmamıza Sizleride Bekleriz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

× Whatsapp Sipariş Hattı
Hemen Sipariş Verin