CHP Bayrağı

Cumhuriyet Halk Partisi, Chp Bayrağı, Türkiye’nin en köklü siyasi partilerinden biri olan Cumhuriyet Halk Partisi’nin resmi bayrağıdır. Bayrak, kırmızı zemin üzerine altı oklu beyaz bir yıldız içerir. Kırmızı renk şehitlerin kanını, beyaz yıldız ise modernleşmeyi ve aydınlanmayı temsil eder. Altı ok ise Chp’nin altı temel ilkesini temsil eder: Cumhuriyetçilik, Milliyetçilik, Halkçılık, Laiklik, Devletçilik ve Devrimcilik.

Chp bayrağı, ilk olarak 1935 yılında kabul edilmiş ve o zamandan beri partinin resmi bayrağı olarak kullanılmaktadır.

Bayrak, istediğiniz ebatlarda polyester ve saten kumaştan üretilir.

Chp bayrağı, parti üyeleri tarafından ve partiye yakın olan kişiler tarafından kullanılır.

Bayrak, mitinglerde, gösterilerde ve diğer siyasi etkinliklerde kullanılır.

Plan Bayrak, firmamız konusunda geniş bir seçenek sunan bir bayrak firmasıdır. Bayrak imalatı yapan işletmemiz yüksek kaliteli özelleştirilebilir ve müşteri odaklı hizmet sunar. Chp Bayrağı imalatı, yaptırmak isteyenler Plan Bayrak firmamızdan ihtiyaçlarına en uygun çözümü bulabilirler.

Türkiye ve Tüm Dünya’ya bayrak üreten işletmemiz, müşterilerin istekleri doğrultusunda bayraklara isim, logo, sembol veya özel tasarımlar ekleyebilir. Bu sayede, bayraklar kişiselleştirilebilir ve siz müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına göre tasarlanıp imalatı yapılır. Ücretsiz tasarım, %100 müşteri memnuniyeti, 7/24 hizmet – Plan Bayrak

Firmamızın değişmez prensipleri güvenli alışveriş, daima kaliteli hizmet, zamanında teslim ve en uygun fiyat olmuştur.

Chp Parti Bayrağı, siparişi için, (0553)532 34 57 numaralı telefonu arayabilir veya  WhatsApp  uygulamamızdan hızlı sipariş verebilirsiniz.

CHP Bayrağı

CHP BayrağıCHP BayrağıCHP Bayrağı
CHP BayrağıCHP Masa Bayrağı

Cumhuriyet Halk Partisi Bayrağı

CHP Bayrağı, Plan Bayrak, İstanbul Bölgesinde ve Tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.

7/24 hizmet, En Uygun Fiyatlar, CHP Bayrağı İmalatı, Plan Bayrak’da

Bayrak Üreten Firmamıza Sizleride Bekleriz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

× Whatsapp Sipariş Hattı
Hemen Sipariş Verin